23.05.2014 - INTERPACK 2014

Tegoroczne targi w Düsseldorfie obfitowały w spotkania z potencjalnymi klientami niemal z całego świata. Między 8. a 14. maja „eksportowa załoga” Dalpo odbyła wiele obiecujących rozmów z kontrahentami z Australii, Afryki czy nawet Ameryki Południowej.
 
Firma uczestniczyła w Interpacku już czwarty raz.  Jest to imprezą cykliczna,  odbywająca się co trzy lata w jednym z największych europejskich kompleksach targowych w Niemczech. Dogodna lokalizacja oraz rozgłos, który udało się jej organizatorom osiągnąć, przyciągają przedstawicieli różnych firm z całego świata. Dalpo miało więc możliwość zaprezentowania oferty bardzo szerokiemu gronu potencjalnych klientów.
 
Stoisko licznie odwiedzali zarówno nowi, jak i stali współpracownicy. Mieli oni okazję bezpośrednio zapoznać się  z ciekawie wyeksponowanymi produktami Firmy. Mogli zabrać ze sobą próbki taśm pakowych, z nadrukiem, etykiet oraz taśm specjalistycznych. Wśród nich znajdowały się również nowości produktowe. 
 
Oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, które powinno przełożyć się na liczne zamówienia i nawiązanie współpracy już nie tylko z europejskimi, ale firmami z każdego kontynentu. 
 
Drukuj