14.07.2014 - Od dziś śledź swoją przesyłkę!

 
Zdajemy sobie sprawę, jak w każdej działalności ważne jest planowanie. Szczególnie istotną rolę odgrywa ono w logistyce. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w porozumieniu z firmą Raben oraz GLS uruchomiliśmy innowacyjną usługę pozwalającą na śledzenie przez adresata przesyłek wysyłanych z Dalpo. 
 
Wprowadzony system automatycznie po nadaniu przesyłki na podany adres mailowy lub numer komórkowy klienta wyśle wiadomość z jej oznaczeniem i planowanym adresem dostawy. Dzięki temu odbiorca może przygotować się i zaplanować z wyprzedzeniem przyjęcie. 
 
Firma GLS poszła jeszcze o krok dalej – wdrożony system FlexDelivery Service umożliwia nie tylko określenie on-line miejsca przebywania przesyłki, ale również odbiorca może bezpłatnie sam wprowadzać zmiany. 
Wygodny i intuicyjny panel administracyjny w kilka minut pozwala na podanie innego adresu lub terminu dostawy. W ten sposób adresat uzyskuje w pełni kontrolę nad przesyłką, a proces doręczenia staje się jeszcze bardziej elastyczny.
Drukuj