22.09.2014 - Oficjalne otwarcie nowej fabryki na 25. rocznicę

Historia Dalpo sięga już ćwierćwiecza. Czas ten wykorzystaliśmy na rozwinięcie skrzydeł. Z niewielkiego biura z jednym pracownikiem zmieniliśmy się w przedsiębiorstwo z dwoma fabrykami, które zatrudnia ponad 200 osób.

Uroczyste otwarcie nowej fabryki w Niepruszewie odbyło się 16 września 2014. Mimo, że zakład produkcyjny uruchomiliśmy nieco wcześniej, była to pierwsza jego oficjalna prezentacja „na zewnątrz”. Z tej okazji gościliśmy przedstawicieli lokalnych władz - Tomasza Łubińskiego, Wicestarostę poznańskiego, który przekazał list gratulacyjny dla Dalpo oraz Stanisława Filipiaka, Burmistrza Miasta i Gminy Buk.

 

Tomasz Łubiński, Wicestarosta poznański przekazuje list gratulacyjny Wacławowi Raweckiemu, Prezesowi Dalpo.

Przekazanie gratulacji prze Stanisława Filipiaka, Burmistrza Miasta i Gminy Buk. 

Razem z naszymi gośćmi wznieśliśmy symboliczny toast i przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia dla Firmy. Zdajemy sobie sprawę i doceniamy, że na nasz sukces składa się praca wielu osób. Jego osiągnięcie wymagało ogromnego zaangażowania Zarządu, obecnie już dwupokoleniowego oraz wysiłku współpracowników i przyjaciół.

 

Część Zarządu Dalpo – od prawej: Maria Borkowska, Ewa Rawecka, Maciej Kłos, Mateusz Rawecki i Wacław Rawecki.

 

Nasza najnowsza inwestycja to dwie hale rozmieszczone na liczącym 30 000 m2 terenie, wyposażone w nowoczesne maszyny – jedna do nakładania klejów akrylowych, druga do klejów typu hot melt. Są tam produkowane taśmy pakowe i maskujące oraz papier etykietowy.

 

Dzięki nowym możliwościom produkcyjnym Dalpo zwiększyło swoją konkurencyjność pod względem terminów realizacji oraz jeszcze lepszej jakości wyrobów. Umocniło w ten sposób pozycję wśród europejskich liderów w produkcji materiałów samoprzylepnych.

Zapraszamy do współpracy. Cieszmy się wspólnie z naszego rozwoju!

 

Drukuj