O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, bazującą w 100% na kapitale polskim. Działamy na ogólnopolskim rynku od ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz unikalny know-how, umożliwiły nam ciągłe rozwijanie i usprawnienie procesów produkcyjnych oraz organizacyjnych. Dzięki temu oferowane przez nas produkty są na najwyższym europejskim poziomie, czego potwierdzenie stanowi certyfikat ISO 9001.Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą. Atutem Dalpo jest nowoczesny i wydajny park maszynowy, pozwalający sprostać wymaganiom naszych klientów z kraju i zagranicy.
Dążenie do zaspokojenia potrzeb rynkowych i śledzenie zachodzących trendów owocuje rozwojem współpracy z licznymi firmami produkującymi niemal z całego świata. Będąc dystrybutorem ich produktów takich, jak artykuły biurowe czy przemysłowe z zagranicy, Dalpo stało się elementem światowej sieci sprzedaży. Chętnie korzystamy z okazji, aby uczyć się od najlepszych w swojej dziedzinie firm i promować ich wysoki standard na polskim rynku. Aktualnie oferujemy naszym klientom szeroką gamę bardzo wysokiej jakości produktów firmy 3M (kleje przemysłowe, taśmy klejące, taśmy dwustronne).
Świadectwem naszego rozwoju jest corocznie  przyznawane Dalpo prestiżowe wyróżnienie „Gazela Biznesu”. Za 2016 rok otrzymaliśmy „Super Gazelę”.


 
W 2015 roku firma Dalpo otrzymała poraz kolejny prestiżowe wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie wielkopolskim.W 2012 roku firma Dalpo znalazła się wśród laureatów Skrzydeł Biznesu - trzeciej edycji rankingu firm sektora MSP. Organizatorem rankingu jest Dziennik Gazety Prawna, patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Finansów. "Skrzydła Biznesu powstały, by nagrodzić postawę przedsiębiorców, którzy w czasach spowolnienia gospodarczego skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Świetne wyniki finansowe, wysoka dynamika wzrostu sprzedaży, wiarygodność w relacjach z klientami i partnerami - takie właśnie cechy mają najlepsze firmy mikro, małe i średnie."
Zapraszamy do współpracy!

Drukuj