Jako pracodawca czujemy ogromną dumę, że nasi pracownicy z dużym zaangażowaniem wspierają różnego rodzaju akcje charytatywne.

Oto kilka z nich :

Dział Exportu w służbie zwierzątom

W związku ze stale rosnącymi potrzebami schronisk dla bezdomnych zwierząt, Koleżanki z Działu Exportu zaangażowały współpracowników w projekt pomocy dla pupili. Zespół stanął na wysokości zadania i przekazał na ten cel książki i albumy, które następnie w  drodze sprzedaży na aukcjach lub jarmarkach zasiliły budżet przeznaczony na pomoc zwierzakom. Do tej pory udało  się zebrać  kwotę  ponad 500 zł. Akcja nadal trwa i wciąż można przekazywać dzieła literatury na sprzedaż. 

Z naszą skromną pomocą udało się także zorganizować pomoc  dla Przytuliska dla zwierząt w Przyborówku. Dalpo przekazało tej instytucji kilkadziesiąt plastikowych palet, które okazały się idealnym podkładem pod budy dla psów.

Pracownicy firmy również dołożyli swoją cegiełkę, przekazując niepotrzebne ręczniki, pościele, ubrania itp. Potrzeby schroniska są ogromne, gdyż mieszkańcami przytuliska są nie tylko psy, a jest ich na chwilę obecną ok 360, ale również koty, kozy, owce oraz 7 krasnoludków czyli 7 wietnamskich świnek (kiedyś można było tam spotkać nawet konia J). 

Amatorów spędzania czasu  na świeżym powietrzu zachęcamy do wybrania się do schroniska i zabrania psa na spacer, co może przynieść korzyści obu stronom – w końcu ruch to zdrowie.

      


Drukuj