28 września, 2021
wstecz

Jubileusz 20 lat w Dalpo

O początkach pracy, rozwoju, zmianach, a także planach na przyszłość, rozmawiamy z Magdaleną Stefaniak, Dyrektorem Zarządzającym w spółce Dalpo Labels, jednocześnie obchodzącą jubileusz 20 lat stażu pracy w Grupie Dalpo.

 

Q1: Po pierwsze gratuluję jubileuszu! 20 lat to nie lada wyczyn, więc należą się słowa uznania. Czy przychodząc do Dalpo spodziewałaś się, że będziesz świętowała tak okrągłą rocznicę?

MS: oj, z pewnością nie 🙂
Dalpo miało być przygodą na chwilę… a ta chwila trwa i trwa

Q2: Jakie były Twoje początki? Od jakiego stanowiska rozpoczynałaś karierę w Dalpo i jak zmieniała się Twoja ścieżka kariery przez lata?

MS: Dalpo się rozwijało a ja razem z nim.
Zaczynałam w Dziale Obsługi Klienta, później byłam handlowcem aż awansowałam na Kierownika sprzedaży.
Na kolejnym etapie zostałam Product managerem ds. folii ochronnych a od 2011 roku jestem już związana z etykietami samoprzylepnymi.
Etykiety to już nie tylko sprzedaż ale także organizacja i nadzór wszystkiego wokół jak chociażby zakupy, technologie czy maszyny.

Q3: Te 20 lat to oczywiście szmat czasu ale z pewnością pamiętasz jakieś wyjątkowe momenty czy też sytuacje, które zapadły Tobie w pamięć. Do których wspomnień wracasz najchętniej?

MS: ohh.. wspomnień czar , mnóstwo wspomnień… z pewnością pamiętam pierwsze zamówienie na taśmę pakową produkcji Dalpo. Zresztą podobnie było kilka lat później z etykietami…Do dziś pamiętam pierwszego klienta, ustaloną cenę czy termin realizacji 🙂

Q4: Przychodziłaś do Dalpo na początku XXI wieku, były to oczywiście zupełnie inne czasy niż obecne. Jak przez te lata zmieniał się rynek? Co było kluczowe z Twojej perspektywy?

MS: Z pewnością inne czasy… faks, telefon i spotkania osobiste – tak wyglądał biznes. Obecnie nowe technologie zmieniły świat i Dalpo. Na szczęście nie pozostaliśmy w tyle i bez problemu nadążamy za tymi zmianami.

Q5: Dział Etykiet, teraz Dalpo Labels, czyli produkcja etykiet samoprzylepnych to bardzo ważna działalność w całym Dalpo. Jakim wyzwaniom stawiasz czoła w codziennej pracy i jakie stawiasz przed sobą cele?

MS: Jestem niepoprawną marzycielką, a marzenia to cele z terminem realizacji 🙂 Staram się zarazić innych tymi zawodowymi marzeniami i przez to tak płyniemy razem na coraz szersze wody.

Q6: Objęłaś teraz stanowisko Dyrektor Zarządzającej w Dalpo Labels, czego serdecznie gratuluję. Jak się czujesz w tej nowej roli? Jakieś pierwsze plany czy też cele?

MS: Dziękuję, nowe stanowisko to też nowe wyzwania. Zależy mi na nieustannym rozwoju spółki Labels, stąd staram się być na bieżąco z nowymi technologiami czy też światowymi trendami. Na pewno szczególną uwagę zwracam na kierunek „eko” i rozwój produktów z tej kategorii.

Q7: Dalpo to firma z ponad 30-letnia tradycją. Jako doświadczony pracownik czego życzyłabyś firmie na kolejne lata dalszego rozwoju?

MS: Zdecydowanie rozwoju, dalszego i stałego rozwoju 🙂

Q8: A sobie? Jakieś życzenia na poczet kolejnej, okrągłej rocznicy? 🙂

MS: Rozwoju razem z Dalpo (mam nadzieje że nadążę). Rozwój powoduje dobre zmiany i dzięki temu nie ma nudy 🙂

Q9: Dziękuję za rozmowę i życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów!

MS: Również dziękuję.