Trzy. Razy. Więcej.

Oszczędności.

Taśma pakowa na tulei 1-calowej to idealne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w każdej firmie zajmującej się pakowaniem i wysyłką paczek. Produkt ten to 3x więcej korzyści względem taśmy pakowej na klasycznej, 3-calowej tulejce.

Oszczędzaj miejsce

Długość taśmy na rolce na tulei 1-calowej odpowiada trzem rolkom taśmy pakowej na tulei 3-calowej. Stawiając na ten nowatorski produkt oszczędzasz przestrzeń magazynową, jednocześnie nic nie tracąc z ilości metrów posiadanej taśmy pakowej.

1

Oszczędzaj pieniądze

Utylizacja odpadów to koszt, z którym musi liczyć się każda firma. Dzięki zastosowaniu mniejszej, 1-calowej tulejki ilość wygenerowanego odpadu znacząco się redukuje. To realna oszczędność czasu związana z opróżnianiem kontenera a przede wszystkim obniżka kosztu wywozu tego odpadu.

2

Oszczędzaj czas

Praca na magazynie opiera się na efektywności. Wybierając taśmę o dłuższym nawoju, na tulei 1-calowej, oszczędzasz czas niezbędny na wymianę zużytej rolki taśmy pakowej na nową. Trzykrotnie dłuższy nawój taśmy to trzykrotnie rzadsza konieczność wymiany rolki na zaklejarce!

3

Parametry

rozmiar: 48 x 135
szerokość: 48 mm
nawój: 135 m
rodzaj kleju: hot-melt / solvent
surowiec: BOPP
kolor brązowy / transparent

Zamów już dziś!

Oficjalny sklep firmy Dalpo