Dywizja etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne to niezwykle wszechstronne i praktyczne narzędzia komunikacji w różnych dziedzinach. Wykorzystywane w biznesie, edukacji, logistyce i codziennym życiu, pozwalają na łatwe oznaczanie, identyfikację i personalizację przedmiotów.

Jesteśmy liderem na rynku materiałów samoprzylepnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji etykiet samoprzylepnych., etykiet drukowanych, taśm pakowych oraz taśm z indywidualnym nadrukiem.

Nowość - etykiety linerless (bez linera)

Jednolita i nieprzerwana struktura nawoju. Etykiety linerless składają się wyłącznie z jednej warstwy, która jest jednocześnie etykietą i nośnikiem.

Nowość - etykiety z dodatkiem buraka

Etykieta z buraka to ekologiczna nowość. Produkt jest mieszanką włókien buraków cukrowych i drewna pochodzących z lasów certyfikowanych FSC. 

Etykiety samoprzylepne

Sprawdź szeroki wybór etykiet samoprzylepnych dostępnych w różnych rozmiarów i kształtach. Dostępne także na papierze kraft.

Etykiety z nadrukiem

Wypróbuj prosty i atrakcyjny wizualnie sposób znakowania przesyłek i opakowań
w biznesie.

Etykiety arkuszowe

Popularne w biurach czy w codziennym użytku. Wykorzystywane do oznaczania produktów, dokumentów, przesyłek, kopert czy zaproszeń.

Poznaj pełną ofertę
Dywizji etykiet samoprzylepnych Dalpo!

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Dywizji etykiet samoprzylepnych oraz z katalogiem przedstawiającym pełną ofertę produktową.

Katalog produktów

Prezentacja dywizji

Skontaktuj się z nami.

Złóż zapytanie a przygotujemy
indywidualną ofertę cenową.

Wybierz dogodną formę kontaktu: