18 marca, 2020
wstecz

Stan zagrożenia epidemiologicznego – komunikat dla Klientów Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading sp.k.

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemiologicznego, spowodowanym przez epidemię koronawirusa COVID-19, pragniemy przekazać Państwu aktualne informacje na temat działalności Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading sp.k. w tym szczególnym okresie.
Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić ciągłość naszej produkcji, przy jednoczesnym utrzymaniu terminowości oraz jakości oferowanych produktów.

Zapewniamy Państwa, iż wdrożyliśmy w naszych zakładach produkcyjnych szereg procedur, dzięki temu nasza produkcja działa nieprzerwanie, by dostarczyć Państwu produkty, których potrzebujecie.

Dział handlowy, zarówno krajowy, jak i eksportowy, pozostaje w pełni do Państwa dyspozycji, przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Praca  w większości odbywa się zdalnie, staramy się ograniczyć do niezbędnego minimum spotkania z zewnętrznymi podmiotami, tak aby móc odpowiedzialnie stawić czoła epidemii koronawirusa. Robimy co w naszej mocy aby zachować efektywność naszej firmy, równolegle maksymalizując bezpieczeństwo naszych pracowników.

Na potrzeby zapytań, które dotyczyć mogą wpływu obecnej sytuacji epidemiologicznej na naszą bieżącą współpracę, prosimy o kontakt z Państwa dedykowanym opiekunem lub poprzez formularz kontaktowy dostępny pod adresem: dalpo.pl/kontakt.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie dotychczasowe kanały komunikacji z Dalpo, zarówno telefoniczne jak i mailowe są nieprzerwanie do Państwa dyspozycji.

Życzę Państwu dużo zdrowia!

Z poważaniem,

Mateusz Rawecki,
Prezes Zarządu Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading sp.k.