19 października, 2019
wstecz

30-lecie Dalpo

19.października 2019 odbyła się Jubileuszowa Gala 30-lecia Dalpo. Uroczystość tą świętowaliśmy w Hotelu Novotel w Poznaniu w gronie prawie 500 osób, w skład której wchodzili nasi Pracownicy, wieloletni Klienci, Dostawcy, Partnerzy Biznesowi, a także najbliżsi członkowie Rodzin. Był to znakomity moment aby przypomnieć sobie jak minęło to 30 lat, jakie były początki, kolejne etapu rozwoju stanowiące kamienie milowe w dziejach firmy.

30 lat na rynku materiałów samoprzylepnych to nie lada sukces. Kiedy zaczynaliśmy w 1989 roku od dystrybucji uszczelek do okien i drzwi to nikt nie przypuszczał, że dojdziemy do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Kilkuosobowa, rodzinna firma dzięki ciężkiej pracy, determinacji oraz wierze w sukces rozrosła się do rozmiaru, w którym posiada własne 2 zakłady produkcyjne, wykwalifikowaną kadrę, liczącą ponad 320 pracowników, szeroko rozwiniętą współpracę międzynarodową oraz 27 nagród potwierdzających te dokonania.

Podczas Jubileuszowej Gali miało miejsce jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie. Nastąpiła mianowicie znacząca zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu firmy. Z początkiem 2020 roku na czele firmy stanie p.Mateusz Rawecki, aktualny Dyrektor Zarządzający Dalpo, który obejmie stanowisko Prezesa Zarządu, które od początku istnienia firmy piastował jej współzałożyciel, Ojciec sukcesu Dalpo, p.Wacław Rawecki. Obecnemu Prezesowi dziękujemy za wszystkie lata zarządzania firmą, a przyszłemu Prezesowi życzymy samych sukcesów w dalszym rozwoju firmy. 

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową z Gali.